Aktualności
04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


04.06.2018
Targi MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród to doskonała okazja, aby dotrzeć do klientów zdecydowanych na budowę, remont oraz aranżację mieszkania, domu i ogrodu.

[ więcej ]


07.02.2018
Kominek FUTURA. To kolejna odsłona, unikalnego na skalę europejską kominka, który został zaprojektowany i wybudowany specjalnie z okazji odbywających się targów KOMINKI.

[ więcej ]


06.02.2018
Międzynarodowe Targi Kominki uhonorowane nagrodą Superpłomień, przyznawaną przez magazyn Świat Kominków.

[ więcej ]


09.01.2018
Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach KOMINKI 2018

[ więcej ]


03.01.2018
Podczas targów został, po raz pierwszy, przyznany tytuł Eco-kominek+. Otrzymały go produkty, które posiadają parametry emisyjne jeszcze lepsze, niż wymagane przez Ekoprojekt.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact