Laureaci Złotego Medalu 2016

 

Grupa wkładów kominkowych VOLCANO 3PLh, VOLCANO 3PLUh, SMART 3PLh

HAJDUK Agnieszka i Dariusz Nasińscy Sp. z o.o.. Sp.K., Gorzów Wielkopolski

hajduk.png

Wkłady kominkowe firmy Hajduk wykonane są w sprawdzonej technologii dwupłaszczowej stalowo-szamotowej z bardzo bogatym wyposażeniem seryjnym:   wyciągany popielnik w formie wiaderka, nóżki i śruby dla ustawienia wkładu i zniwelowania nierówności podłoża, puszka z króćcem do podłączenia powietrz z zewnątrz, nowoczesny reling ze stali szczotkowanej. Sprawność chwilowa dochodzi do 90% a sprawność średnia wynosi 85 %, tak wyjątkowo dobre wartości powodują znaczne oszczędności na spalanym paliwie, prędkość spalania jest regulowana płynnie ręcznie za pomocą dwóch regulatorów umieszczonych pod dolną ramą drzwi, powietrze do spalania pobierane jest z zewnątrz budynku, zastosowany układ deflektorów spalinowych ułatwia utrzymanie szyby i szamotu w czystości. Emisje CO i pyłu zostały ograniczone do minimum, znacznie poniżej zaostrzonych wymogów BImSchV Stuffe 2 dla Niemiec, art.15a 2015 dla Austrii oraz LRV dla Szwajcarii, przyczyniając  się tym samym do ochrony środowiska. Wkłady Hajduk zostały przebadane przez uprawniony do tego Instytut Techniki Grzewczej w oparciu o Europejską Normę PN EN 13229 i dopuszczone do sprzedaży w całej Europie.

 

Kominek gazowy DRU Maestro

DRU Verwarming B.V,Holandia

Zgłaszający: Spartherm Ireneusz Bonarski, Gorzów Wielkopolski

dru.png

 

 

Kominek gazowy DRU Maestro jest wyposażony w nowy dynamiczny palnik zapewniający perfekcyjne płomienie i złudzenie otwartego ognia... Płomienie opływają drewno, a aplikacja na telefon pozwala na kontrolę wysokości ognia i ciepła w poniszczeniu. Posiada specjalną, szybę antyrefleksyjną dającą niesamowite wrażenie otwartego paleniska. Po prostu niewiarogodny spektakl „magii żywego ognia”.

 

 

Wkłady kominkowe Spartherm serii Premium

Spartherm Feuerungstechnik GmbH , Niemcy

Zgłaszający: Spartherm Ireneusz Bonarski, Gorzów Wielkopolski

 

spartherm_premium.png

Wkłady Spaertherm serii Premium to produkty innowacyjne, które wiele lat nie będą miały w swojej klasie konkurencji! Bez ramowa i krystalicznie czysta szyba wkładu to cecha charakterystyczna wersji Premium. Blisko 2 lata konstruktorzy Spartherm pracowali nad mechanizmem, aby pozbyć się zewnętrznych części mocujących szybę. Tak, aby po zabudowaniu wkładu dla „oka” pozostawała czysta wizja ognia pozbawiona elementów mocujących. Do tej pory wszyscy producenci minimalizowali te elementy, firma Spartherm zrobiła krok dalej i je wyeliminowała! Innowacyjny jest również system w modelach podnoszonych do czyszczenia. Zrezygnowano z uchylenia drzwi na rzecz mechanizmy, który umożliwia opuszczenie szyby do góry i na dół. Dzięki czemu ograniczamy ryzyko stłuczenia szyby.

 

 

Kominek na biopaliwo Ebios- Fire Tower

Zgłaszający: Spartherm Ireneusz Bonarski, Gorzów Wielkopolski

 

ebios.png

 

Tower to innowacyjny, niesamowity kominek na biopaliwo z wysokowartościowych materiałów z przepiękną wizją ognia, który został stworzony z sercem jak cała linia Ebios-Fire.  Zadbano o ich wygląd i łatwą obsługę inteligentnych automatycznych palników. Kominek nie wymaga podłączenia do komina i otrzymał nagrodę Plus X-Award  w kategorii innowacja, High Quality i Design. To największy hit w kominkach na biopaliwo i ulubieniec architektów.

 

Kominki hybrydowe na pellet i drewno LOUIS, FELIX, FELIX LONG

IWONA PELLETS Sp. z o.o., Aleksandrów Łódzki

iwona_pellets.png

Dwa typy stosowanych paliw: pellet oraz drewno, automatyczne rozpalanie pelletu i drewna, automatyczne czyszczenie paleniska. Automaty przejście na Pelle po wypaleniu drewna. Odkurzanie kominka raz w miesiącu, dosypywanie paliwa 1 raz w roku, sterowanie przez Internet.

Kominki stanowiące główne źródło ogrzewania w domach jednorodzinnych.

Niskie koszty ogrzewania w połączeniu z bezobsługowym i klimatycznym paleniem w kominku.

 

 

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact